Отзывы о компании TopKrok - жіноче та чоловіче взуття, жіночі сумки та верхній одяг
- Олена К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сервис отличный, обувь тоже, все как на картинке, рекомендую этот магазинчик 👍
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення! Носіть з задоволенням)
- Комментарий продавца
- Громовик Е.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Спасибо, все подошло! Рекомендую к сотрудничеству!
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення)
- Комментарий продавца
- Наталия К.
- Покупатель
Товар соответствует описанию, оперативная доставка, рекомендую!
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення! Носіть з задоволенням!
- Комментарий продавца
- Алена
Спасибо огромное!!! Сапоги оказались именно такие, как я и представляла! Подошли идеально, выглядят качественно и презентабельно! Однозначно буду постоянной клиенткой))
- Комментарий продавца
Ми дуже раді, що взуття Вам підійшло) Будемо раді Вас бачити у нашому магазині!
- Комментарий продавца
- Олена Е.
Все отлично!Дай Бог Всем таких сотрудников,довольны качеством обуви и работой оператора,большие молодцы
- Комментарий продавца
Дякуємо!!! Носіть з задоволенням)
- Комментарий продавца
- Олена Е.
- Алена Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Огромное спасибо за сапожки!!Они супер, даже не ожидала такого) Брала первый раз в данном магазине, но не последний. Все быстро, качественно и товар соответствует фото и описанию. Очень приятные цены и скидки)
- Покупатель
ЖАННА. Доброго дня! Отримала замовлення раніше навіть ніж очікувалося!!! Мар'яна, Вам велике спасибі. Взуття-це шедевр! Обслуговування на вищому рівні, ставлення до клієнта супер, ціни не можуть не радувати. Дякую Вам за все. В подальшому за якісним взуття тільки до вас.
- Комментарий продавца
Ми дуже раді, що взуття Вам сподобалося! Нехай воно приносить тільки приємні емоції. Дякую!
- Комментарий продавца
- Людмила С.
01.11.19 отримала своє замовлення Зимові сапоги (код 786Ц). Дуже швидка доставка, приємне спілкування з менеджером. Стосовно замовлених сапогів, то модель яку мені надіслали не зовсім відповідає тій, що на фотографії на сайті, а саме верх сапога (на фото передня частина трішки довша за задню і декоруюча прикраса має V форму з прорізом). В моделі що мені надіслали передня і задня частина сапога має одинакову довжину і декоруюча прикраса має форму пів місяця в горозонтальному положенні. Зробивши примірку, та взявши до уваги ті розбіжності мною було прийнято рішення залишити собі цю пару, так як вцілому сапоги мали гарний зовнішній вигляд і мені сподобалися. Не зважаючи на дані розбіжності, покупкою задоволена! Дуже зручні та теплі, шви виконані належним чином, гарна замша, каблук з декоруючою вставкою надає особливого шарму сапогу. Дякую Вам! Магазин порекомендую знайомим.
- Комментарий продавца
Людмила,вибачте за незручність. Іноді при отриманні партії товару можлива відмінність фурнітури, і нам мабуть не вдалося відстежити це у даній моделі. Ми завжди йдемо на зустріч клієнтам та раді допомогти. Телефонуйте) Носіть з задоволення!
- Комментарий продавца
