Отзывы о компании TopKrok - жіноче та чоловіче взуття, жіночі сумки та верхній одяг
- Надежда С.
Заказывала обувь в этом магазине первый раз, осталась очень довольна качеством товара и обслуживанием.Буду заказывать еще.Рекомендую!
- Надежда С.
Заказывала обувь в этом магазине первый раз, осталась очень довольна качеством товара и обслуживанием.Буду заказывать еще.Рекомендую!
- Комментарий продавца
Ми дуже раді, що взуття Вам підійшло, носіть з задоволенням! Чекаємо на Вас у нашому магазині)
- Комментарий продавца
- Набока И.
Заказываю не первый и надеюсь не последний раз. Внимание, знание товара, индивидуальный подход к каждому покупателю, своевременная доставка - это то лишь не многое, что делает этот магазин популярным и в который хочется заглянуть еще разочек. СПАСИБО!!!
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо за замовлення! Носіть з задоволенням) Чекаємо на Вас у нашому магазині!
- Комментарий продавца
- Юрий Ч.
Спасибо Быстро честно вежливо
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення! Надіємося на подальшу співпрацю)
- Комментарий продавца
- Наталья И.
Магазин - СУПЕР!!!! Заказывала туфли и босоножки. Качество обуви отличное. Заказы высылаются в оговоренные сроки. Очень удобная процедура обмена. Особенная благодарность Марьяне за доброжелательность, профессиональный подход в выборе моделей, терпение, уважительное отношение к клиентам. Желаю магазину успехов и процветания!!!
- Комментарий продавца
Щиро Вам дякуємо за Ваші слова, надіємося, що взуття Вам принесе тільки задоволення! Чекаємо на Вас у нашому магазині)
- Комментарий продавца
- Валерий Г.
Заказываю обувь не первый раз, все на высоте. Марьяне респект и уважуха.
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення! Завжди раді Вас бачити в нашому магазині!
- Комментарий продавца
- Татьяна Т.
- надія П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Надія Дякую пані Мар"яні за ввічливе та коректне обслуговування і швидке повернення грошей за повернутий товар . Була приємно вражена культурою обслуговування ! бажаю вам побільше багатих покупців та процвітання компанії !
- Комментарий продавца
Дякуємо, за теплі слова. Чекаємо Вас у нашому магазині!
- Комментарий продавца
- Надежда Р.
Обслуговування оперативне, поради спеціалістів корисні, товар відповідає по якості вказаним параметрам.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді Вас бачити у нашому магазині!
- Комментарий продавца
- Покупатель
Коробка від взуття розірвана. Ніби дрібниця - але неприємно. Треба шукати іншу для зберігання взуття. Але саме взуття дуже сподобалось!!!
- Комментарий продавца
Вибачте за незручність. На жаль, коробки рвуться в процесі транспортування. Звертайтеся, завжди раді допомогти)
- Комментарий продавца
