Отзывы о компании TopKrok - жіноче та чоловіче взуття, жіночі сумки та верхній одяг
- Татьяна Ш.
отзыв только положительный!!!
- Анастасія Б.
- Покупатель
Отримала зимові черевички укр.виробника.Вони чудові:шкіра якісно ,легкі,гарно сидять на нозі. Дякую
- Стенчук Д.
- Олена Б.
- Вікторія Б.
Швидко зв'язалися,відправили товар,але.... на жаль за мій рахунок((( Взуття виявилося завелике,хоча мене запевнили що розмір саме мій,довелося відмовитися. На сайті вказано що пересилка безкоштовно,але в мене попросили передоплату,яку навіть не запропонували повернути.Хоча попередньо я вже купувала товари цієї компанії. Більше до них не звернуся!!!
- Євгенія М.
- Вікторія Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Мій улюблений магазин! Обслуговування на вищому рівні! Гарних покупців та перспективних продаж!!!
- Людмила Д.
- Светлана Л.
жаль,что не подошли по рр
