Відгуки про компанію TopKrok - взуття жіноче і чоловіче
- Нина С.
Дуже швидко зателефонували і уточнили деталі замовлення. Вислали наступного дня. Зробили скидку. Рекомендую усім даний магазин. Гарне взуття, великий вибір, ціни помірні. Безкоштовна доставка
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Носіть з задоволенням!
- Коментар продавця
- Наталия С.
Замовляю втретє, дуже задоволена і всім рекомендую.
- Коментар продавця
Дякуємо за довіру. Носіть з задоволенням!
- Коментар продавця
- Світлана Б.
Ботинки просто великолепные, кожа мягкая, нежная, на длину стельки 25,7 подошел размер 39, спасибо большое
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Носіть з задоволенням!
- Коментар продавця
- Олена В.
Якісне взуття, швидка відправка, замовляю вдруге, дуже задоволена! Дякую!
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Нехай взуття приносить Вам задоволення!
- Коментар продавця
- Нина М.
Заказываю не первый раз,точнее второй.Обслуживание на высоте,рекомендую.
- Коментар продавця
Дякуємо за довіру! Носіть з задоволенням!
- Коментар продавця
- Олег Ч.
Купую в цьому магазині не в перший раз. При виборі для себе взуття завжди спочатку переглядаю асортимент цього магазину. В цей раз придбав туфлі Cosottinni і не пожалкував. По якості питань немає, а по вигляду вони виглядають соліднішими ніж на фото. Проплату здійснив за них відразу, як завжди, адже порядність відчувається відразу. Окрема вдячність пані яка мала спілкування зі мною, відмічу її професійність та вихованість. Рекомендую переглядати асортимент магазину та здійснювати в ньому покупки. Дякую!..
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за довіру та приємні слова! Носіть з задоволенням!
- Коментар продавця
- Покупатель
- Олена Л.
- Валентина З.
Дуже хороший ,а також необхідний магазин. Вже вкотре скористалась послугами "Marіgo" і залишилась задоволеною і певною мірою щасливою, тому що я забула, що таке"базар", тому що враховуються всі мої проблеми і бажання. Мар`яночко, це Ваша заслуга! Завдяки Вам, Вашому професіоналізму, ми, покупці ,маємо змогу носити хороше, зручне і стильне взуття.Щиро бажаю Вам успіхів,процвітання! Хай береже Вас Бог! З великою повагою і вдячністю до Вас Валентина.
- Коментар продавця
Валентина, надзвичайно приємно!!!!! Нехай взуття приносить Вам задоволення та радість! Усіх благ Вам!
- Коментар продавця
- Покупатель
