Кошик
+380 (98) 480-88-00
+380 (95) 480-88-00
Шептицький, Україна

Відгуки про компанію TopKrok - взуття жіноче і чоловіче

  • Олена К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Сервис отличный, обувь тоже, все как на картинке, рекомендую этот магазинчик 👍

  • Громовик Е.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Спасибо, все подошло! Рекомендую к сотрудничеству!

  • Наталия К.
    Відмінно
  • Покупатель
    Відмінно

    Товар соответствует описанию, оперативная доставка, рекомендую!

  • Алена
    Відмінно

    Спасибо огромное!!! Сапоги оказались именно такие, как я и представляла! Подошли идеально, выглядят качественно и презентабельно! Однозначно буду постоянной клиенткой))

  • Олена Е.
    Відмінно

    Все отлично!Дай Бог Всем таких сотрудников,довольны качеством обуви и работой оператора,большие молодцы

  • Олена Е.
    Відмінно
  • Алена Ш.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Огромное спасибо за сапожки!!Они супер, даже не ожидала такого) Брала первый раз в данном магазине, но не последний. Все быстро, качественно и товар соответствует фото и описанию. Очень приятные цены и скидки)

  • Покупатель
    Відмінно

    ЖАННА. Доброго дня! Отримала замовлення раніше навіть ніж очікувалося!!! Мар'яна, Вам велике спасибі. Взуття-це шедевр! Обслуговування на вищому рівні, ставлення до клієнта супер, ціни не можуть не радувати. Дякую Вам за все. В подальшому за якісним взуття тільки до вас.

  • Людмила С.
    Відмінно

    01.11.19 отримала своє замовлення Зимові сапоги (код 786Ц). Дуже швидка доставка, приємне спілкування з менеджером. Стосовно замовлених сапогів, то модель яку мені надіслали не зовсім відповідає тій, що на фотографії на сайті, а саме верх сапога (на фото передня частина трішки довша за задню і декоруюча прикраса має V форму з прорізом). В моделі що мені надіслали передня і задня частина сапога має одинакову довжину і декоруюча прикраса має форму пів місяця в горозонтальному положенні. Зробивши примірку, та взявши до уваги ті розбіжності мною було прийнято рішення залишити собі цю пару, так як вцілому сапоги мали гарний зовнішній вигляд і мені сподобалися. Не зважаючи на дані розбіжності, покупкою задоволена! Дуже зручні та теплі, шви виконані належним чином, гарна замша, каблук з декоруючою вставкою надає особливого шарму сапогу. Дякую Вам! Магазин порекомендую знайомим.