Відгуки про компанію TopKrok - взуття жіноче і чоловіче
- Ирина С.
- Христина Г.
Качеством покупки и обслуживанием осталась очень довольна! Успехов вам и много благодарных клиентов!
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення! Носіть з задоволенням та навідуйтеся до нашого магазину!
- Коментар продавця
- Микола Ч.
Уже не первый раз мы пользуемся услугами интернет-магазина Mariga и как всегда остаётся приятный осадок после совершения сделки. Прежде всего, очень приятно пообщаться с менеджером п. Марьяной, которая всегда вежливая, внимательная с отличным украинским говором. Все её советы и подсказки, как нельзя кстати. Обувь, которую мы здесь заказываем в результате всегда подобранная точно по ноге и не разу не пришлось отправлять на замену. Ассортимент в магазине неплохой и выбор всегда есть. Товар приходит всегда отлично упакованным и быстро. Так, что магазином и персоналом довольны на все сто и советуем другим. А коллективу магазине и лично п.Марьяне удачи и процветания!
- Коментар продавця
Щиро Вам дякуємо за такі теплі слова) Ми дуже раді, що взуття Вам підійшло і надіємося, що воно буде приносити тільки задоволення! Всього Вам доброго і завжди раді з Вами працювати!
- Коментар продавця
- Светлана Л.
Marigo как всегда на высоте. Спасибо огромное за вежливое отношение к клиенту и быстрое качественное обслуживание. Буду и дальше пользоваться услугами магазина. Удачи Вам!!!
- Коментар продавця
Щиро дякуємо! Носіть з задоволенням! Чекаємо на Вас у нашому магазині!)
- Коментар продавця
- Ярослава С.
- Покупатель
В восторге от магазина! Обувь отличная, фотографии, описание соответствуют реальности. Отдельная благодарность менеджеру — внимательная, приветливая, воспитанная девушка. Спасибо.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за теплі слова! Завжди раді Вас бачити у нашому магазині!
- Коментар продавця
- Гаврилюк V.
Довольна обувью и обслуживанием
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Носіть з задоволенням)))
- Коментар продавця
- Наталія С.
Дякую за виконання замовлення (замовляла босоніжки). Працівниця Мар"яна - вічлива та коректна. Дуже вдячна пані Мар'яні, яка доброзичливо оформила замовлення. Модель і колір взуття підібрано вдало.Посилка була відправлена в день замовлення. Я усім задоволена. Окрема подяка за акційні знижки . Якість взуття чудова, вибір на будь-який смак і обслуговування на вищому рівні. Однозначно буду замовляти ще і буду радити цей магазин друзям і знайомим. Наталія м. Борислав
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за теплі слова! Носіть з задоволенням! З Вами дуже приємно працювати, завжди раді Вас бачити у нашому магазині)
- Коментар продавця
- Людмила Я.
Дякую за виконання замовлення.Працівниця Мар"яна - вічлива та коректна.Розмір взуття підібрано вдало.Посилка була відправлена в день замовлення. Я усім задоволена.
- Коментар продавця
Дякуємо за теплі слова) Чекаємо на Вас у нашому магазині!!!!
- Коментар продавця
- Покупатель
Отличный сервис, все быстро и четко.Консультант вежливый и приятный в общении.Спасибо за замечательные ботинки!Непременно вернусь еще)
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Дуже раді, що Вам підійшло взуття) Звертайтеся, раді з Вами працювати!
- Коментар продавця
