Відгуки про компанію TopKrok - взуття жіноче і чоловіче
- Эльвира У.
Обувь понравилась, оператор внимательный, размер подобрали правильно. Одно но, доставка обошлась мне в 46 гривен, а обещали бесплатную. Ботиночки стоят 1395, аванс 100, на почте оплатила 1341. Наверно это не существенно, но неприятно.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
Ваші 100грн. відмінусовані, проте сума до сплати збільшилась за рахунок оплати послуг Нової пошти за оформлення накладеного платежу(2%від суми+20грн). - Эльвира
Ответ удовлетворительный. Оценку надо повысить. Жаль, не знаю как.
- Коментар продавця
- Людмила Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла туфлі. Якісне взуття. Приємні консультанти. Дякую.
- Ірина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна Б.
Продавець чудова. Консультація порада, все як потрібно. Ще й знижку дали дуже хорошу. Буду купувати у них. Взуття хорошої якості. Раджу усім покупцям.
- Ирина Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товаром очень довольна, брала босоножки Aquamarin, картинке и описанию соответствует. Рекомендую всем.
- Покупатель
Замовляв для жiнки черевички. Замовлення виконано оперативно. Жiнка задоволена. Велике дякую менеджеру Тетянi. Рекомендую!!!
- Коментар продавця
І Вам дякуємо за замовлення! Завжди раді допомогти)
- Коментар продавця
- Покупатель
Сегодня получила полусапожки, которые заказывала на этом сайте мой муж, и осталась очень довольна качеством обуви, а также ее удобством! Спасибо за быструю отправку, отличную консультацию! Советую всем этот магазин !!!
Как быстро с вами связались после заказа/сообщения?
В течение 30 минут
Цена, наличие и описание товара были указаны правильно Подробнее: размер 36 все ОК- Коментар продавця
Ми дуже раді, що взуття Вам підійшло. Носіть з задоволенням!
- Коментар продавця
- Покупець
Заказала кросівки. Менеджер Тетяна відразу передзвонила. Чітко підібрала мій розмір. Отримала посилку через два дні. Кросівки підійшли ідеально. Якість супер. Буду всім рекомендувати. Дякую.
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Носіть з задоволенням!
- Коментар продавця
- Покупець
отличное качество как товара, так и консультации сотрудников магазина...все прозрачно, быстро и актуально...вторая покупка в этом магазине и только одно удовольствие...
пожелание - это скидки бы для постоянных клиентов.- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Чекаємо Вас у нашому магазині.
- Коментар продавця
- Ирина С.
