Відгуки про компанію TopKrok - взуття жіноче і чоловіче
- Кухаренко Л.
Якісне взуття. Дякую.
- Анжеліка Д.
- Тетяна Д.
- Сема В.
- Оксана Ч.
Якість відмінна - всім задоволена!
- Анжелика Д.
- Ілона Л.
Все сподобалось. Швидко зв’язались , все розповіли, і швидко відправили, тому рекомендую, все супер!
- Людмила Д.
Сумочка чудова, але дуже маленька. На фото зовсім інша.
- Аделіна С.
Ці кеди змінили моє життя на краще, вони всередині м'якеньки, немов лапки кошенят, в них хочеться танцювати 💛
- Ганна М.
